SEÇİM TIRI STARTINI VERDİ

GÜNDEM 15 Mart 2019 15:52
Videoyu Aç SEÇİM TIRI STARTINI VERDİ
A
a

Başkan Adayı Kalaycı: Bütün hemşehrilerim “2 yılda bu şehir bu kadar hızlı nasıl değişti ve gelişti?” diye soracak.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarına hız kesmeden ve yeni sürprizlerle devam ediyor. Başkan Adayı Kalaycı’nın seçim çalışmalarına destek vermek için dün akşam saatlerinde ilimize gelen Seçim Tırı, bugün Cuma namazı sonrasında Aktekke Meydanında halkla buluştu.

Vatandaşların büyük ilgisini çeken tırda, namaz sonrası lokma tatlısı ve çeşitli hediyeler dağıtıldı. Savaş Kalaycı ve ekibi tarafından hazırlanan projeler görsellerle vatandaşlara tanıtıldı. Oldukça renkli anlara sahne olan etkinlikte halkla yakın diyaloglar kuran Başkan Adayı Kalaycı, isteyenlerle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Etkinlik sonrasında seçim tırı üzerinden vatandaşlara teşekkür konuşması yapan Kalaycı;

 “Hepinizin emeklerine, yüreklerine, ayaklarına sağlık. Hoş geldiniz, şeref verdiniz. Destekleriniz ve ilginiz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu güveni asla boşa çıkarmayacağız. Karamanımızı hak ettiği noktanın çok daha ötesine hep birlikte taşıyacağız. Belediyemizin parasını asla israf etmeyeceğiz. Yalana, talana, vurguna, adam kayırmacılığa asla müsaade etmeyeceğiz. Her kuruşun hesabını vereceğiz. Eminim ki, bütün hemşehrilerim 2 yıl içerisinde, “Bir şehir bu kadar kısa bir sürede bu kadar hızlı nasıl değişir ve gelişir?” diye soracaklar.

17 Mart Pazar günü bir başka etkinliğimiz daha var. Çanakkale Zaferi nedeni ile “Gençlik Çanakkale Ruhuyla Yürüyor” diyeceğiz. İstasyon önünden başlayıp hep birlikte bu meydana kadar yürüyeceğiz, kahramanlık türküleri söyleyeceğiz. Pazar günü tekrar buluşmak üzere hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Hepinize selam, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.” Dedi.
 
1000
icon
Suat kürekçi 16 Mart 2019 08:14

Allah yar ve yardımcınız olsun. Şu an itibariyle %73 cı varında bu işi önde götürüyorsunuz...ancak gevşeme yok aynı tempoda devam...karamanlının kalbinde taht kurdunuz..siz ve ekip arkadaşlarınıza başarılarının daim ol masını temenni eder..her şey gönlünüze göre olsun..kazasız...belasız..hayırlısıyla son günlere gelindi..herkes seni konuşuyor...geçen seçimlerde neden aday olmadı diye....neyse geçmişe mazi derler....kolaylıklar dileklerimizle arkandayız..SAVAŞ KALAYCI.....

0 1 Cevap Yaz
Suat kürekçi 15 Mart 2019 20:57

Hani sevdimi birini Allahına gurban derdi ya....bende ALLAHına kurban diyorum..Savaş evlat sen bu işi biliyorsun vallahi sen bu işi biliyorsun...sakın başkalarının..lafıyla kendini yıpratma..sen çok iyi niyetli biri sin. Ama yerine göre bu niyetini muhafaza et...marazlık yapanı uyar..gerekirse kulağını çekmesini bil tmm.Oyum ve çevremdeki akrabalarımın oylarınıda sana getirecem söz..ben söz verdimmi kimse caydıramaz..bilen bilir..beyler bu yazdıgım yorumu kırmahalleden niyazi dayı söyledi bende yazdım....elçiye zeval olmaz...

1 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi