SAVAŞ KALAYCI’NIN PROJELERİNİ TANITMAK İÇİN YOLA ÇIKTI

GÜNDEM 14 Mart 2019 12:26
Videoyu Aç SAVAŞ KALAYCI’NIN PROJELERİNİ TANITMAK İÇİN YOLA ÇIKTI
A
a

Yarın ilimizde olacak olan Seçim Tırı seçim çalışmalarına katkı sağlayacak.Başkan Adayı Kalaycı: “Cuma namazından sonra Aktekke Meydanındayız”

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler için çalışmalarını aralıksız devam ettiren MHP Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, farklı bir seçim çalışmasına daha imza atıyor.

Adaylığının açıklanmasının ardından şehir genelinde çok hızlı ve çok farklı bir çalışma içerisine giren MHP adayı Kalaycı, halkın her kesiminden takdir toplayan çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Karaman için hazırlanan projelerin sergileneceği Seçim Tırı Etkinliğinde Başkan Adayı Savaş Kalaycı’nın halkla daha fazla bir araya gelmesi amaçlanıyor. İçerisinde led ekran, ses ve ışık sistemi, vatandaşlara ikramlarda bulunulabilmesi için mutfak gibi birçok detay bulunan Seçim Tırı, şehrin farklı bölgelerinde çalışmalara katılacak.

Vatandaşlardan büyük ilgi görmesi beklenen çalışmayla ilgili konuşan Başkan Adayı Savaş Kalaycı; “Bu seçim sürecinde değerli halkımızın büyük destekleri ile çok güzel çalışmalara imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Ortaya koyduğumuz tüm çalışmalarda merkeze aldığımız birinci hedef şehrimizin çözüm bekleyen problemleri ve bu problemlere bulduğumuz çözümlerdir. Bu çözüm yollarını ve hazırladığımız projeleri halkımıza anlatabilmek için farklı argümanlar kullanıyoruz.

Her mahalleye özel olarak tasarladığımız broşürler büyük beğeni kazandı. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Son olarak bir mektup kaleme alarak değerli hemşehrilerimize kendimizi, hedeflerimizi, ilkelerimizi anlattık. Şimdi de Seçim Tırı ile inşallah daha farklı bir çalışma yapacağız. Projelerimizi daha iyi anlatacağız.

Yarın Cuma namazından sonra inşallah Aktekke Meydanında olacağız ve çalışmalarımıza yeni bir ivme daha kazandıracağız. Bütün hemşehrilerimi yarın saat 14.00’de şehir meydanında birlikte olmaya davet ediyor, sevgi, selam ve esenlikler diliyorum.” Dedi 
1000
icon
Suat kürekçi 14 Mart 2019 17:24

Yorum yazan arkadaşım..meraklı vatandaş....değirmenin suyu nereden diye merak ederek yorum yazmışsın. Sağol..bildiğim kadarıyla zengenliler değirmeni bunların..suyu da pınardan...vatandaşın getirdiği bugdayları un yapmakta bunlarta kendilerinin ustalıklarından....selam ve sevgiler..biz yola çıkmış bu kardeşimize başarılar dileyelim.....neticede oyunu kuralına göre oynayan kazansın.....

0 1 Cevap Yaz
Suat kürekçi 14 Mart 2019 16:21

SAVAŞ KALAYCI. Karamanın çok sevilen belediye baş kan adayı...sen gerektiği şekilde çalışmalarını yapıyorsun ya bu yapmış olduğun çalışmalar..feth ettiğin gönüller..hal hatır sorup dua aldıgın karamanlılar unutmaz bunca emek vererek yapmaya çalıştıklarını..mükafatını seni KARAMAN BELEDİYE. BAŞKANI olarak görmek için verecegi destek ve oylarla ıspatlıyacaktır...ahde vefa gösterecektir...kolay gel sin..çalışmaların hayırlara vesile olsun..başarılar...

0 1 Cevap Yaz
Meraklı bir vatandaş 14 Mart 2019 15:20

Değirmenin suyu nereden

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi