ÖLÜM İLE İLGİLİ EN SON KARAMAN'DA KONUŞTU

GÜNDEM 24 Mart 2019 10:54
Videoyu Aç ÖLÜM İLE İLGİLİ EN SON KARAMAN'DA KONUŞTU
A
a

25 Mart 2009 ‘da Bir Suikast sonucu şehit edilen Büyük Birlik Partisi Merhum Lideri Muhsin YAZICIOĞLU seçim çalışmaları için 19 Mart 2009’da Karaman’a geldı.

25 Mart 2009 ‘da Bir Suikast sonucu şehit edilen  Büyük Birlik Partisi Merhum Lideri Muhsin YAZICIOĞLU seçim çalışmaları için 19 Mart 2009’da Karaman’a geldı. Seçim  bürosunun açılışını gerçekleştiren YAZICIOĞLU  Partililer ve karaman halkı ile buluşmuştu. Karamanın ardından Sarıveliler’e geçerek orada bir miting düzenlemişti.
 
ÖLÜM İLE İLGİLİ KONUŞMAYI KARAMAN’DA YAPTI
 
Kayda geçen o konuşmalar hala hafızalardan silinmiş değil. ” Bir saniyesine bile hakim olamadığınız hükmedemediğiniz bir hayat için fırıldak olmaya gerek yok”  diyerek adeta ölüm ile iligi bir konuşma yapmıştı. 
 

 
1000
icon
Suat kürekçi 24 Mart 2019 14:04

Elbette üzüntümüz büyük..ancak sebepsiz ölüm olmaz..baş ağrısı bir sebep olabilir insanın vefatına..ancak bir kasıt varsa bu işi gerçekten bilerek ve isteyerek yaptılarsa bu milletin iki eli yakalarındadır..yapanların yanına zaten kalmaz..kalmayacaktır da..ahiretteki çekecekleri ayrı...ruhun şad mekanın cennet olsun sen şehitsin muhsin başkanım....minnet ve şükranla anıyoruz...

0 2 Cevap Yaz
Ülkü 24 Mart 2019 11:12

Ölümüne sebebiyet veren kişilerle kol kola gezmekte ülkücülüğün ayrı bir yüzü.

1 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi