MUSTAFA KARATAŞ’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

GÜNDEM 30 Ocak 2019 23:24
Videoyu Aç MUSTAFA KARATAŞ’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ
A
a

Karaman’da geçtiğimiz günlerde karamanolay.com'un gündeme getirdiği, kendisinin mehdi olduğunu iddia eden İbrahim Küçük Show Tv’de yayınlanan Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la programında konuşuldu.

Program sonrası sosyal medyadan bir video daha yayınlayan İbrahim Küçük, Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’a adeta ateş püskürdü. Zehir zemberek açıklamalarda bulunan küçük kendisinin programda rencide edildiğini şu sözler ile dile getirdi.’’ Sen nasıl Müslümansın? benim onurunu ayak altına almaya sana kim hak veriyor? Sana yazıklar olsun!’’ dedi. Konuşmasına şu sözlerle devam eden Küçük beni görmeden yorumlar yapılıyor.

ADALETLİ DUA EDECEĞİM

Mustafa Karataş ve İbrahim küçük’ ede adaletli bir dua edeceğim ve Allah da inşallah duamı kabul eder. Dedi. Ellerini açarak dua etmeye başlayan küçük duası ile izleyicilere adeta şok yaşattı. Duasında Küçük ’’ Bismillahirrahmanirrahim Yarabbi bu o gönderdiğim videoda bir yalanım varsa, gördüklerimde, söylediklerimde bir yalanım varsa benim vücudumu felç yap Allahım, özümle sözümle söylüyorum. Bende yanlışlık yok da karşıdaki Mustafa Karataş beni yanlış, hasta, ruh hastası olarak gösterdi. Yanlışlık Mustafa Karataş’ta ise onu felç yap Allahım. Tüm insanlarda inşallah doğruyu görürler. Dedi 
1000
icon
Eren 31 Ocak 2019 18:29

Bir gün gelecek herkes bir günlüğüne meşhur olacak!!!

0 0 Cevap Yaz
Mehmet K. 31 Ocak 2019 18:27

Bu ülkenin Milli eğitim bakanı Berat veriyoruz oy atana derse vatandaşında bende Mehdiyim der balık baştan kokar !!!

0 0 Cevap Yaz
Mehmet K. 31 Ocak 2019 18:26

16 yıldır bu hükümet zamanına kadar İslam dini adı altında kendi menfaatlerine bu kadar kullanılmamıştır Fetö Süleymancılar Menzilciler Cübbeliler vs. bu kadar dini istismar eden bir parti ve lider yönetici gelmemiştir..Savunma ve Eğitim bakanı Berat veriyoruz derse böyle cahiller Mehdi olur deccal olur peygamber ilan ederler kendini yani bunlarda bu yolun yolcusu !!!

1 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi