MUĞLU MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

GÜNDEM 18 Ekim 2018 12:24
Videoyu Aç MUĞLU MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
A
a

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU 19 Ekim Muhtar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan MUĞLU mesajında şu ifadelere yer verdi;

Toplumumuzda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel ayaklarından biri olan muhtarlık idaresi, yüzyılları aşkın bir süredir görev yapan büyük bir teşkilattır. Devlet ve halkın arasında önemli bir köprü görevi gören muhtarlıklarımız aynı zamanda halkın sesi olmaktadır. Karaman Ziraat Odası olarak her daim muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluk ve önemin bilincinde olup, buna göre hareket etmekteyiz. Odamızın çalışma ve projelerini her daim muhtarlarımızın bilgisine sunduğumuz gibi, muhtarlarımız da bu anlamda Çiftçilerimize birer iletici konumunda yer alıyor. Yine aynı şekilde Ziraat Odası olarak muhtarlarımızın talep ve görüşlerini değerlendiriyor ve bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Muhtarlarımızın Devletin en ücra köşesindeki sinir uçlarıdır. Yine muhtarlarımız Devletin gören gözü, işiten kulaklarıdırlar. Seçilerek göreve gelen muhtarlarımız, demokrasinin çekirdeği denilebilecek bir öze sahiplik yapmaktadırlar. 

Bu duygu ve düşüncelerle Çiftçimizin sesi, toplumumuzun fedakâr hizmetkârları kıymetli Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, kendilerine sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” Dedi.

 
1000
icon
Şaban cingil Dere Köyü muhtarı 18 Ekim 2018 12:54

Teşekkür ederim sayın başkanım bizleri onurlandırdınız şerefler verdiniz Berhudar olun bizler de Muhtarlar olarak Karaman Ziraat odasının siz değerli başkanına ve tüm çalışanlara selam olsun diyoruz bu hizmet yolunda köyümüze köyümüze tüm çiftçilerimize Vermiş olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi