Müdür KURŞUN Yaşlıları Unutmadı

DÜNYA 2 Ekim 2019 00:38
Videoyu Aç Müdür KURŞUN  Yaşlıları Unutmadı
A
a

Karaman İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan KURŞUN, ‘’1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’’ münasebetiyle Karaman Devlet Hastanesi'nde tedavisi devam eden yaşlı hastaları ziyaret etti.

Karaman Devlet Hastanesi’nde Fizik Tedavi hizmeti alan vatandaşlarımızın birçoğu yaşlılarımızdan oluşurken, Yaşlılar Gününde İl Sağlık Müdürü’nün sürpriz ziyareti tedavi alan hasta ve hasta yakınlarını mutlu etti. Hasta ve hasta yakınları kurum çalışanları ve yöneticileri tarafından gösterilen ilgiden ve sunulan hizmetten dolayı teşekkür ederken, bir gün herkesin yaşlanacağına dikkat çeken KURŞUN; Önemli olan sağlıklı ve sıhhatli yaşlanmak. Bizim istediğimiz hastalıkların en az seviyede ve kolay tedavi edilebilir düzeyde olması. Bu nedenle Ülke genelinde sağlık camiası olarak büyük uğraş vermekteyiz ve vermeye de devam edeceğiz.


KURŞUN; tecrübeleriyle geçmişten geleceğe köprü oluşturan, varlıklarından gurur duyduğumuz, gölgelerinde hayat bulduğumuz, yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak en önemli vazifelerimizdendir. Tüm büyüklerimizin Dünya Yaşlılar Günü’nü Kutluyor, her birine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Diyerek sözlerine son verdi.

 İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan KURŞUN ’a ziyareti esnasında İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Celalettin BÜYÜKBOYACI, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet YILMAZ ve Hastane yöneticileri eşlik etti.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi