Modern bir hayvancılık bölgesi oluşturulacak !

GÜNDEM 5 Mart 2019 15:04
Videoyu Aç Modern bir hayvancılık bölgesi oluşturulacak !
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyeleri ve parti yöneticileri ile Süt Üreticileri Birliği, Damızlık Koyun ve Keçi Üreticileri Birliğini Kırmızı Et Üreticileri Birliğini ziyaret etti.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver,CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, ve parti yöneticileri ziyaretlere ara vermeden devam ediyor.CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver yaptığı konuşmada," 24 Haziran seçimlerinden itibaren yetiştiricilerimizin ve üreticilerimizin her türlü sıkıntısına çare üretmek adına TBMM'de onların sözcüsü olduk. Fırsat buldukça sorunlarını Meclis gündemine taşıdım, bundan sonrada bunu yapmaya devam edeceğim. Yerel Seçimlerde Partimizin Adaylarının, gerek Belediye, gerekse de İl Genel Meclisinde görecekleri teveccüh Tarım ve Hayvancılık konusunda bu sektörlerin Mecliste sesi olan şahsıma daha fazla güç verecektir" dedi.CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege yaptığı konuşmada; “Hayvan yetiştiricisi hemşerilerimin sıkıntılarını biliyorum Belediye Başkan'ı seçildiğim zaman bu sıkıntıların çözülmesi için hep yanlarında olacağım. Modern bir hayvancılık bölgesi oluşturulması, mezbaha, hayvan pazarı ve sosyal tesislerin yapılması ve üretimi arttırmak adına projelerimizi hayata geçireceğiz"dediZiyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Birlik Başkanları 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için Belediye Başkan Adayı Emin Ege ve beraberindekileri başarılar diledi. Ziyaretler günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.
 
1000
icon
Mehmet 6 Mart 2019 14:41

Memleketin haline bak makam odasına bir bak kendi resimleri ile odayı süslemiş ve odasına gelen misafir ve bunun içinde milletvekili de var çeket koltukta acaba bir iktidar partisinin değil vekili encümen üyesi bile gelse aynı tavri saygısızlığı gösterirmiydi küçük makamların gururlu tipleri makama bak havaya bak !!!

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi