MOBESEYE YAKALANAN AŞIKLARA ANLAMLI HEDİYE

ASAYİŞ 12 Eylül 2018 10:21
Videoyu Aç MOBESEYE YAKALANAN AŞIKLARA ANLAMLI HEDİYE
A
a

Karaman’da şehir polis kamerasına takılan sürpriz evlilik teklifinin kahramanı çift bulundu.

Karaman İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, makamında kabul ettiği çifti tebrik ederek, çeşitli hediyeler verdi. Hediyeler arasında en anlamlısı ise Türk Bayrağı oldu. 2 Eylül Pazar gecesi saat 00.45 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Ereğli Köprülü Kavşakta kaldırım üzerinde yaşanan sürpriz evlilik teklifi şehir polis kamerası tarafından kayıt altına alındı. Görüntüleri izleyen Emniyet Müdürü Bayraktar, bu güzel görüntülere vesile olan çifti tebrik etmek ve tanışmak için makamına davet etti.

Bu daveti geri çevirmeyen Oktay Yıldırım (28) ile Gülcan Kıran (28) çifti Emniyet Müdürü Bayraktar’ı makamında ziyaret etti. Makamında kabul ettiği Yıldırım ve Kıran çiftiyle uzun süre sohbet eden Bayraktar, “Böyle bir olayın şehir polis kamerasına takılması kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Şehir polis kamerasına genellikle suç ve suçlular takılıyor. Trafikteki hatalar takılıyor. Böyle bir olayın takılması bizi mutlu etti. İnşallah, Kent Güvenlik Yönetim Sistemine bağlı kameralarımız bu tür güzel görüntüler çeker. Bunları da arşiv yaparak saklarız. Mutlu anlara ortak olmamız bizi de mutlu etti. Sağ olsun arkadaşlar böyle bir olaya vesile oldular, kim düşündüyse güzel düşünmüş ona teşekkür ediyoruz.” dedi.

Evlilik teklifi yaptığı geceyi Emniyet Müdürü Bayraktar’a anlatan Oktay Yıldırım, gurur verici bir his olduğunu ifade etti.
9 aydır sevgili olduklarını ve evlilik teklifinden bir hafta sonra nişanlandıklarını söyleyen Yıldırım, şunları aktardı;
“O gün ailelerimiz tanıştı. Birlikte evden ayrıldık fakat nişanlım güzel bir akşam yemeğinde evlilik teklifi ederim diye bekliyordu. Türk Dilinin Başkenti yazısının da ön planda olduğu böyle güzel yeri tespit ettim. Polis kamerasının böyle bir alanı çektiğini fark etmemiştim. Kuzenlerimle birlikte ortamı ayarladık. Herkesin yapmak istediği bir şeydir.”

Gurbetçi ailenin kızı olan ve Almanya’da bir otomobil fabrikasında çalışan Gülcan Kıran ise böyle bir sürpriz evlilik teklifine kendisinin de çok şaşırdığını belirterek, “Nişanlım önümde diz çöktü ve bana evlenme teklifi yaptı. Bende kabul ettim. Ancak kabul ettikten sonra bana sarılmasını beklerdim. Çok heyecanlı olduğu için unuttu” diye konuştu.

Daha sonra Oktay Yıldırım ve Gülcan Kıran çifti üzerinde ‘EVET’ yazan yaş pastayı birlikte kesti. Ziyaretin sonunda Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, çifte çeşitli hediyeler verdi. Hediyeler arasın en anlamlı olanı ise Türk Bayrağı oldu.
 
1000
icon
Cihat 12 Eylül 2018 18:53

Mobeseye yakalanan aşıklara anlamlı hediye veriliyor biz mobeseye yakalanınca günün anlam ve önemini anlatan trafik ceza geliyor...

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi