MOBESE BU SEFER EVLİLİK TEKLİFİNİ YAKALADI

GÜNDEM 9 Eylül 2018 12:49
A
a

Karaman’da kavşakta yapılan evlilik teklifi MOBESE kamerası tarafından kaydedildi. Evlenme teklifi bir hafta önce Pazar gecesi saat 00.45 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi Ereğli Köprülü Kavşakta yaşandı.


MOBESE merkezinde görevli polis memurları döner kavşak üzerindeki kaldırımda ellerinde pankartla bekleyen kişilerin olduğunu fark ederek şahısları takibe aldı.Bir süre sonra kavşaktaki şahısların ellerinde bulunan pankartta ‘Benimle evlenirmisin’ yazısını gören MOBESE merkezdeki polisler bu anları kayda aldı. Kayıtlarda yapılacak olan evlilik teklifine hazırlık yapan gençler, bir ara nasıl yapacakları konusunda provada yaptı.

Genç çiftin arabayla kavşağa gelmesiyle birlikte arkadaşları yere koydukları meşaleleri yaktı. Sevgililer geldikleri arabadan birlikte inerken, gelin adayı yapılanlar karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, damat adayının ise bir hayli heyecanlandığı görüntülere yansıdı. Üç kere sevgilisinin önünde diz çökerek ‘Benimle evlenrmisin’ diyen damat adayı, sevgilisinden ‘Evet’ cevabını alına söz yüzüğünü taktı. Daha sonra arkadaşları genç çifti tebrik ettikten sonra günün anısına topluca fotoğraf çekinildi.

Damat adayının evlenme teklifini yaptığı kavşakta Türk Dili’nin Başkenti Karaman yazısı ile ışıklı Ay yıldızlı figürün bulunması dikkatlerden kaçmadı.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi