Mehmet Bayram köy ziyaretlerine devam ediyor

GÜNDEM 23 Ocak 2020 21:06
Videoyu Aç Mehmet Bayram köy ziyaretlerine devam ediyor
A
a

Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram, her zaman fırsat buldukça köyleri ziyaret ederek üreticilerle buluşuyor. Üyelerinin sorunlarını, dertlerini bizzat köylerine giderek yüz yüze konuşarak çözmeye ve çözüm önerisi sunmaya önem ve gayret gösteriyor.

Başkan Bayram üyelerine özellikle bu yıl uygulanan münavebe hakkında bilgi verip üyelerinin taleplerini not ederek devlet yetkililerine ileteceğini ve takibini bizzat kendisinin yapacağının sözünü veriyor.  Konuyla ilgili açıklama yapan Bayram; “Yol bir yerde bitiyor, bitecek elbette hepimiz için önemli olan kaç kişinin hayatına dokunduğumuz ve kaç kişiye bilgi verdiğimiz. Kaç kişiye yardımcı olduğumuza inanarak fark yaratmaktır. Bunun için her zaman üyelerimle iç içe bir araya gelerek bilgi veriyor ve taleplerini dinliyorum. Devlet büyüklerimizle bir araya gelerek üyelerimizin taleplerini kendilerine iletiyorum. 

Makamlar gelip geçici, önemli olan görevimiz boyunca kaç kişinin yarasına merhem olmuşuz, üyelerimize üreticilerimize nasıl ne şekilde faydalı olmuşuz o dur. Göreve geldiğimiz gün itibarı İle azim ve gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız Karaman tarımını en üst seviyeye ulaştırmak ve çiftçimizi bilinçlendirerek emeklerinin karşılığını almasını sağlamak. Çiftçilerimiz olmazsa, üretmezsek tüm dünya aç kalır.

Onun için çiftçinin hak ettiği değeri göreceğine inanıyorum” dedi. Başkan Bayram’ın ziyaretinden memnun olan üyeler çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı Başkan Bayram’da kendilerine teşekkür etti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi