YAZ TATİLİNİN ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÖNEMİ

Saygıdeğer Karaman'lılar malum okullar tatil edildi. Çocuklarımız karnelerini aldılar. 12 ila 16 yaş arası çocuklarımız için bu yaz dönemi değerlendirilmesi konusunda anne babaya çok büyük vazife düşmektedir.

17 Haziran 2019 21:50
A
a
Yukarıdaki belirttiğim yaş grupları çocuklarımız ortama ayak uydurmada en önemli çağlarındadır. İnce eleyip sık dokumak gerekiyor. Kimi anne babalar diğer dönem için zoru görsünde daha çok derslerine önem versinler  veya hayata alışsınlar diye esnaf vatandaşlarımızın yanına verdikleri çocuklarının durumunu gerekirse her gün kontrol altında tutmaları gerekiyor. Bunun nedeni de şudur. O yaş grupları ellerine para geçtiği vakit kendilerini daha özgür hissederek dışarının ortamına (kötü olan şeylere) hızla alışıyor. Bu alışkanlıklarıda geleceklerini etkiliyor.
Bu şekilde düşünenler çok dikkatli olmaları gerekiyor.

Sokağa çıktığınızda küçük yaşta sıgara kullanan çocukları gördüğünüzde asıl suçlunun o çocuk olmadığını, kendi çocuğunuzun da o duruma gelmemesi için dikkatli olmanız gerektiğini düşünmeniz bence ilk adımınız olabilir.

UNUTMAYIN ÇOCUKLARIMIZ BİZİM EN ÖNEMLİ MİRASIMIZDIR...

 
1000
icon
Rahmetlik Gazeteci Osman 2 Kasım 2019 14:04

vay beeeee simitçi-gazozcu-kahveci kemal-ali-veli-kırk dokuz elli burası KARAMAN kARAMAN da daha düne kadar parmakla sayılan gazeteci vardı şimdi ise 96 gazeteci varmış meğer !.... yaaaaa maşalllah gzetecilere TOKİDEN EV verildi bu ev alan eski gazeteciler hariç ak kağıt üzerine hangisi yazı yazmış acaba ?... Yüzleriniz hiç mi kızrmadı GAZATACILAR Karamandaki gazeteciler dernekleri başkanları bundan UTANIN....

0 0 Cevap Yaz
MEHMET baykal 17 Haziran 2019 22:29

Bu yazı dizin için çok teşekkür ederim.

0 0 Cevap Yaz
e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi