LİSELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

GÜNDEM 13 Ocak 2019 18:54
Videoyu Aç LİSELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
A
a

Temizel Ünlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji Teknolojileri bölümü başta 11-C sınıfı olmak üzere dönemin başından beri biriktirdikleri harçlıklar ve topladıkları yardımlar ile ihtiyaç sahibi bir aileye yardım yapmayı planlamışlardı.

Alan öğretmenleri Saner IŞIK ve Arif Emre CEYLAN ‘ın rehberliğinde tespit edilen aileye , öğrenciler ile birlikte ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapıldı.

Gerek alışveriş gerekse teslimi sırasında öğrencilerin bizzat işin içinde olmaları yardımlaşmanın ne kadar gerekli ve değerli olduğunu fark etmelerini sağladı. Böylece paylaşma-yardımlaşma-duyarlı olma gibi unutulmaya yüz tutmuş insani değerler pekiştirilmiş oldu.

Temizel Ünlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji Teknolojileri bölümü başta 11-C sınıfı olmak üzere  dönemin başından beri biriktirdikleri harçlıklar ve topladıkları yardımlar ile ihtiyaç sahibi bir aileye yardım yapmayı planlamışlardı. Alan öğretmenleri Saner IŞIK ve Arif Emre CEYLAN ‘ın rehberliğinde tespit edilen aileye , öğrenciler ile birlikte ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapıldı.













 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi