KONGREYE DAVET !

GÜNDEM 1 Kasım 2019 11:53
Videoyu Aç KONGREYE DAVET !
A
a

Saadet Partisi İl Başkanı Yasim Koz, 3 Kasım 2019 Pazar Günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak 7. olağan kongreye tüm Karaman halkını davet etti.

Saadet Partisi, 3 Kasım 2019 Pazar Günü saat 10.00’da Ankara Kapalı Spor Salonu’nda 7. olağan kongresini gerçekleştirecek. Konuya ilişkin açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Yasim Koz, kongreye tüm Karaman halkını davet etti. Başkan Koz, “Saadet Partisi olarak yeni başlangıçlar için büyük kongremizi yapmanın zamanı gelmiş bulunmakta.

Bundan sonraki günlerde yeniden Büyük Türkiye hedefimiz için büyük hamle çalışmalarına başladık. Bu hafta sonu yapılacak 7'nci olağan büyük kongremiz için hazırlıklar hızla sürmektedir. Yapacağımız yenilikler ve hamleler, milletimizin ve ülkemizin içinde bulunduğu siyasi, ekonomik ve ahlâkî çöküntüye çare olacaktır. “GELECEK” ana teması ile hazırlandığımız kongremize işçi gelecek, esnaf gelecek, #EYT’li gelecek, memur gelecek, emekli gelecek, anneler gelecek, gençler gelecek, KHK mağdurları gelecek. Karaman’ın makûs talihini değiştirmek için sende gel. “GELECEK güzel günler SAADET ile GELECEK.” diyerek tüm Karaman halkını davet etti.

Cumartesi gecesi saat 23.00’da yola çıkacaklarını belirten başkan Koz, Kongreye gitmek isteyen hemşerilerimizin 0505 776 76 91 numaralı telefondan veya 0546 571 69 70 numaralı WhatsApp hattından başvuru yapmalarını istedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi