KOMİSYON ÜYELİĞİNE SEÇİLDİLER

GÜNDEM 17 Temmuz 2018 09:29
Videoyu Aç KOMİSYON ÜYELİĞİNE SEÇİLDİLER
A
a

Karaman AK Parti Milletvekili Recep Şeker, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma, ve Sosyal İşler Komisyonu üyeliğine, Selman Oğuzhan Eser ise Kamu İktisadi Teşebbüsü Komisyonu'na seçildi. Karaman CHP Milletvekili İsmail Atakan Ünver'de Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu'na seçildi.

 
AK Parti'nin, TBMM Başkanlık Divanı ve ihtisas komisyonlarının partilere göre üye dağılımına ilişkin grup önerisi kabul edildi. AK Parti, Danışma Kurulunda anlaşma sağlanamadığından, grup önerisini Genel Kurula getirdi.
 
Kabul edilen öneriye göre, TBMM Genel Kurulu, haftalık çalışma günlerinin dışında 16 Temmuz Pazartesi günü saat 14.00'te toplanarak gündeminde bulunan işleri görüştü.
 
Görüşmeler neticesinde Karaman AK Parti birinci sıra Milletvekili Recep Şeker, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma, ve Sosyal İşler Komisyonu üyeliğine seçildi. Karaman AK Parti ikinci sıra Milletvekili Selman Oğuzhan Eser ise Kamu İktisadi Teşebbüsü Komisyonu'na seçildi. Karaman CHP Milletvekili İsmail Atakan Ünver'de Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu'na seçildi.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi