Akkülah İnşaat kalitesiyle yükselen Turkuaz City de örnek dairemiz sizleri bekliyor...
karamanolay.com
 

Karaman’da site kültürüne yeni bir bakış açısı kazandıran Akkülah İnşaat Turkuaz City Projesi ile bambaşka bir yaşam standartı sunuyor.

 
   
 

   Villa evlerden, geniş dairelere, 2+1 konutlardan 5+1 konutlara farklı seçenekler sunuyor.Akkülah İnşaat, tatil köyü konseptiyle tasarladığı yeni projede açık, kapalı yüzme havuzları, spa, aqua park, hayvanat bahçesi, site barbekü ve mesire alanı, helikopter pisti, işyerleri, etüt ve kreş merkezi, kuaför, restoran gibi alanlara yer veriyor.

 

Proje, site dış görünümünden, iç mimari uygulamalarına kadar ailelerin hayallerini süsleyen bir yaşam alanı sunuyor.Ayrıca avm, kreş, etüt alanı, bay bayan kuaför, kafe, restoran, fırın, etkilemek salonu, eczane, bankamatik, pastane gibi sosyal ve ticari alanlarla da site sakinleri ihtiyaçlarını karşılama imkanı bulacaklar.

 

1.etap satışların sonuna yaklaşıldığı şu günlerde Turkuaz City’de 5+1 daire planı için örnek daire görücüye çıktı.Özel mobilyalarla döşenen örnek dairede konutların tüm detayları ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulmuş durumda.Turkuaz City’ye uğrayıp örnek daireyi görmeden Karaman’da ev sahibi olmaya karar vermeyin.

 

http://turkuazcity.net/ornek-daire