KARAMANLI TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

GÜNDEM 17 Eylül 2018 12:47
Videoyu Aç KARAMANLI TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ
A
a

Öldürülen teröristler arasında ihbar edene milyon TL ödül konulan Karaman doğumlu 'Bedrettin Türk' kod adlı teröristte bulunuyor.

Hatay Amanoslar'da, bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik yapılan operasyonlarda aralarında kırmızı, mavi, turuncu ve gri listeyle arananların da bulunduğu 29 teröristin ölü ele geçirildiği bildirildi. operasyonlarda arananlar listesinde olan ve öldürülen 6 teröristin kimlikleri belli oldu.
 
BÜYÜK DARBE VURULDU!
 
Amanoslar kırsalında bölücü terör örgütü faaliyetlerinin önlenmesine yönelik Özel Harekât (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Jandarma Komando Birlikleri, Güvenlik Korucularının katılımı ve yakın hava destekli gerçekleştirilen planlı operasyonlarla, aralarında lider kadrodan teröristlerin de ölü olarak ele geçirilmesiyle Amanoslardaki terör yapılanmasına büyük darbe vuruldu.
 
İhbar edene yüklü miktarda ödülün verildiği arananlar listesinde bulunan 1975 Karaman doğumlu İbrahim Şengül’de ölü olarak ele geçirilenler arasında yer alıyor. Terörist Şengül'ün bir dönem Amanoslar'daki bölücü yapılanmanın liderliğini yaptığı öğrenildi.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi