KARAMAN'IN MARKASI TÜRKİYE'YE AÇILIYOR

EKONOMİ 4 Ağustos 2018 16:28
Videoyu Aç KARAMAN'IN MARKASI TÜRKİYE'YE AÇILIYOR
A
a

Karaman’da uzun yıllardır konfeksiyon sektöründe hizmet veren Mehmet Fatih UYSAL şu sırlarda ise, Karaman’da kurulan Missbellasposa markasını Türkiye geneline bayi ağları oluşturarak yaymayı hedefliyor.

KARAMAN BİZE GÜVENDİ MARKA YAPTI
Mehmet Fatih UYSAL yapmış olduğu açıklamada; Karaman’da konfeksiyon sektöründe markalaştık müşterilerimiz bize güvendi, şimdiye kadarda bizlerde onları mahcup etmedik.  Karaman’da gelinlik ve damatlık sektöründe ise 3 katlı mağazamız ile yuva kuracak olan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Sektördeki eksiklikleri fazlası ile tamamlayan Missbellasposa nişanlıktan, gelinliğe ve damatlığa  bütün ürünleri ile mağzamızda bulabilirler. Bunun yanında ise gelinlik kiralamak isteyenlerinde tercih ettiği marka haline geldik.

Düğünlerde yaşanabilecek teknik problemler için ise farklı bir çözüm üreten firmamız, damat ve gelinlerimize düğün merasimi bitene kadar eşlik ederek herhangi bir problemde anında müdahale edebiliyoruz.


KARAMAN BİZE GÜVENDİ MARKA YAPTI                  

Missbellasposa yönetim kurulu başkanı Mehmet Fatih UYSAL konuşmasında Karaman bize güvendi bizleri aranan bir marka haline getirdi. Bizlerde bu güveni asla ve asla sarsmadık. Önümüzdeki yıllarda ise Karaman’ın Markasını tüm Türkiye ye franchising sistemi ile bayii ağı oluşturmayı hedefliyoruz. Bunun için gereken bütün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dedi
 

 
1000
icon
Semra Okur 6 Ağustos 2018 02:02

Türk dilinin başkentinde marka ismide Türçe olsa daha iyi olurdu.İlgililerin bilgisine sunulur.Yabancı firma ismi değilde Mehmet Fatih uysal ismiyle yada Karaman'la özdeşleşebilir meselâ.yabancı bir marka Türkiye'ye tanıtılıyor gibi olmuş☺️Mehmet Fatih beyin dikkatine sunarım.Markamız adımıza özümüze uygun olsa ne iyi olur;Yiğit adı ve şansıyla anılır başarılar dilerim bu konuda.

0 0 Cevap Yaz
Bayramali 4 Ağustos 2018 17:34

Missbellasposa anlamı nedir

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi