KARAMAN'IN GERİ KAZANIM TESİSİ HİZMETTE

GÜNDEM 25 Nisan 2019 18:56
Videoyu Aç KARAMAN'IN GERİ KAZANIM TESİSİ HİZMETTE
A
a

Karamanda faaliyet gösteren Karaman başaran geri kazanım tesisi her geçen gün büyüyor.

Tesiste kağıt, naylon , plastik,pvs,petşişe ve bunların yanında cam geri dönüşüm tesisinde bir bir işlenerek yeniden hayata kazandırılıyor. Karaman başaran geri kazanım tesisi Genel Müdürü Ramazan Durmuş ve yönetim kurulu Başkanı Ömer Ali Başaran’ın işletmeciliğini üstlendiği tesis yeni sanayi sitesinde faaliyet göstermekte.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ali Başaran yapmış olduğu açıklamada; Karaman başaran geri kazanım tesisi olarak Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek müşterimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız.
Doğanın dengesini bozmadan atıklarınızı geri kazanım sağlıyoruz. Sayın cumhurbaşkanımızın bu konuda ne kadar hassas olduğunu bilmekteyiz ve bu yüzden bize kutsal gelen işimiz siz değerli karaman halkımızdan sıfır atık noktasında destek olmalarını bekliyoruz. Dedi.

Başaran konuşmasına iş yerimizden elde edilen gelirin bir kısmını şehit ailelerine ve çocuk esirgeme kurumuna bağış yapmaktayız. Bunun yanında değerli öğrencilerinizde burs imkânı sağlamaktayız. Dedi
Geri kazanım sağlayacak ürünleriniz adreslerinizden ücret karşılığı alınmaktadır.

Alo geri dönüşüm Tel: 0545 771 12 19
 

 
1000
icon
Sabri 25 Nisan 2019 23:04

Kayın valideyi kaybettik

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi