KARAMAN’DA İTTİFAK YOK

GÜNDEM 25 Kasım 2018 17:32
Videoyu Aç KARAMAN’DA İTTİFAK YOK
A
a

İyi parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş ve genel merkez yöneticilerinden İrfan Alpat , Macit Hazır’ında aralarında bulunduğu bir heyet 31 Martta yapılacak olan Yerel seçimler için adaylar ile ilgili çalışmaları yerinde incelemek ve partililer ile görüş alışverişinde bulunmak üzere bugün Karaman’a geldiler.

Karaman iyi parti il binasında toplanan partililere açıklamalarda bulunan Fahrettin yokuş ‘’ Karaman’ın dördüncü vekili benim, yaklaşan seçim sürecinde iyi parti olarak Karaman’da kendi adayımız ile yola çıkacağız.  Bugün burada hem Karamanımızın sorunlarını dinleyeceğiz , hem de 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili istişarelerde bulunacağız. Karaman’da bütün ilçe ve beldelerimizde partimizin adayları ile yola çıkacağız dedi. Yokuş konuşmasına şöyle devam etti, Karamanda iyiler ümitliler , bütün belediyelere talibiz, vatandaşlarımızla buluşacağız, vatandaşlarımıza programları anlatacağız iyi belediyeciliğin nasıl yapılacağını söyleyeceğiz dedi.

YANDAŞA BELEDİYE İMKİANLARI PEŞKEŞ ÇEKTİRİLMİYECEK
 
Fahrettin Yokuş; iyi belediyeciliğin temeli şudur, asla yandaşa belediye imkânları peşkeş çektirilmeyecek, belediyede tasarruf her şeyin üzerinde olacaktır. Yatırımlar bugüne kadar yapılan belediye anlayışının dışında en mükemmel şekilde altyapılar yapılacaktır. Yani mahallelerimiz elektrik geldiğinde ,su geldiğinde, doğalgaz geldiğinde ayrı ayrı kazılmayacak yapılan işlerimiz tabiri caizse evladiyelik olacaktır.  Dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi