KARAMAN BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

GÜNDEM 12 Ağustos 2019 12:37
Videoyu Aç KARAMAN BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA
A
a

Karaman Belediye’nin bayramlaşma programı Kurban Bayramı’nın ikinci günü belediye hizmet binası yanındaki parkta gerçekleşti.

12 Ağustos Pazartesi günü saat: 10.30’da düzenlenen halk bayramlaşmasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Bayramlaşma programına Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Bayramlaşmaya gelen çocuğundan yaşlısına herkesi kucaklayan Başkan Kalaycı, tüm misafirlerin bayramını kutladı. Kalaycı, minik misafirlerinin bayram hediyelerini de unutmadı.
 
Birlik ve beraberlik mesajı veren Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, programa katılan misafirlerle tek tek ilgilenerek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Kalaycı, bayramlaşma programına katılan herkese teşekkür etti.

 
1000
icon
Suat kürekçi 12 Ağustos 2019 15:27

Sevelim..Sevilelim..Dünya Kimseye Kalmaz.. Ancak geride kalan Hoş Bir Seda.. Aç sineni açabildigin kadar..şu fani alemde kaç gönüle girmiş isen..kaç gönül kazanmış isen..geleni güler yüz ile karşılamış isen...Karşına çıkacak olan bunlardır Ahirette.. Sevgili Başkan Savaş Kalaycı bizlerde seni ve ekibini kucaklıyor..Mübarek Kurban Bayramınızı Kutluyoruz.. KARAMAN ve KARAMANLI böyle yürekten..samimi ortamlara kucaklaşmalara hasret idi..Siz bu hasreti gider diniz Rabbim Her Daim Yolunuzu Açık Etsin....Selamlarımızla.....Nice BAYRAMLARA..

0 8 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi