KARAMAN BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE DEV SATRANÇ ŞAMPİYONASI

GÜNDEM 8 Haziran 2019 13:39
Videoyu Aç KARAMAN BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE DEV SATRANÇ ŞAMPİYONASI
A
a

Türkiye Okul Sporları Satranç Birinciliği Finalleri, 9-13 Haziran tarihleri arasında Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak.

Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden gelecek olan yaklaşık 600 sporcunun yarışacağı finaller, ilimizin tanıtımına ve ekonomisine de büyük katkı sağlayacak.

Pazartesi günü saat 9.30'da yapılacak olan açılış töreni ile başlayacak olan finallere ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Hem sporun geliştirilmesi ve teşvik edilmesi, hem de bu tür organizasyonlar vesilesi ile şehrimizin tanıtımının yapılması bizleri mutlu etmektedir. Bu yıl 600 sporcuyu şehrimizde misafir edeceğiz ve inşallah bu sayıyı önümüzdeki yıl yine buna benzer bir organizasyonla 3 bine çıkaracağız. Belediye olarak spora, kültüre ve sanata destek olmaya devam edeceğiz. Katılan tüm sporculara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.


 
1000
icon
Suat kürekçi 9 Haziran 2019 13:15

En güzel tanıtım..en güzel misafirperverlik..KARAMAN ve KARAMANlı istediği şekilde..istedigi yerlere gelecek...Sayın Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve güçlü ekibi bu işi iyi biliyor..kolay gelsin..başarılarının devamını temenni ederiz.....emegi geçenlere tekrar teşekkürler...

1 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi