KALAYCI SEÇİM ÇALIŞMALARINA 4 KOLDAN DEVAM EDİYOR

GÜNDEM 20 Mart 2019 17:44
Videoyu Aç KALAYCI SEÇİM ÇALIŞMALARINA 4 KOLDAN DEVAM EDİYOR
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için yürüttüğü çalışmalara 4 koldan devam ediyor.

Adaylık sürecinden bugüne kadar geçen yaklaşık 4 aylık sürede yoğun bir seçim çalışması gerçekleştiren Kalaycı, seçimlere artık sayılı günler kala çalışmalarını biraz daha hızlandırdı.

Kalaycı ve beraberindeki heyet bugün sanayi esnaflarını ziyaret ederken, MHP Kadın kolları da kenar mahallelerde seçim çalışması yaptı. Yaklaşık 1 hafta önce seçim çalışmalarına destek vermek için ilimize gelen seçim tırı ise bugün Çarşamba Pazarı civarında vatandaşlara Savaş Kalaycı’nın proje görsellerini ve videolarını sundu. Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaşan seçim tırını ziyaret eden vatandaşlara partililer tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Daha sonra Pazar alanına gelen Başkan Adayı Kalaycı, hem vatandaşlarla hem de pazarcı esnafıyla sohbet ederek şehrin sorunları ve çözüm yolları ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

1000
icon
Suat kürekçi 20 Mart 2019 21:03

SAVAŞ KALAYCI. Şu an itibarıyla 1nci.......

0 1 Cevap Yaz
Suat kürekçi 20 Mart 2019 18:21

Nasip ederse Allah..şurada kaç gün kaldı...sağlık olsun..elbette hak eden..çok çalışan...halkı kucaklayan...insanlara tepeden bakmayan...mütevazi..güleryüzlü...herkesimden herkesi kucaklayan bir başkan istiyor KARAMAN...bu kim olabilir...vatandaş diyorki SAVAŞ KALAYCI...bizim başkan..

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi