KADINLAR GÜNÜ SİNEMA ETKİNLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

GÜNDEM 8 Mart 2019 19:12
Videoyu Aç KADINLAR GÜNÜ SİNEMA ETKİNLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı ve MHP Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile düzenlenen ücretsiz sinema etkinliği Karamanlı kadınlar tarafından büyük ilgi gördü.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Başkan Adayı Savaş Kalaycı’nın “Günlük hayatın hengâmesine ve koşuşturmasına 1 günlük ara vererek, sinema etkinliğimize buyurun” şeklindeki daveti üzerine bugün saat 12.00 deki seanstan itibaren sinema salonunu tıklım tıklım dolduran kadınlar, kendileri için yapılan bu jestten oldukça memnun kaldıklarını belirterek bu tür etkinliklerin periyodik olarak devam etmesini istediler.
 


Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı da gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür ederek; “Fedakar vefakar kadınlarımız için ne yapsak azdır. Davetimize böylesine yoğun bir katılımla iştirak ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart’tan sonrasında bu tür etkinliklere devam edeceğiz.Kadınlarımızın huzurlu ve mutlu bir şehirde yaşayabilmeleri için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bize duyduğunuz güveni asla boşa çıkarmayacağız. Kadınlar Gününüzü tekrar kutluyor, hepinize selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.


 
             

 
1000
icon
Suat kürekçi 11 Mart 2019 01:45

Helal olsun savaşbey...akşama kadar 1500....2000 bayan sinemaya gelir bu ne demek..açıktan 5000 oy demek ....inşallah milletin anlattıgı böyle..gerçek olur ve karaman genelinde %75oy alır diyorlar...kardeşim bu millet seni belediye başkanı olarak görmek istiyor...velhasılı sen güler yüzünle...tatlı dilinle...kimseyi ayırmadan...kardeş gibi kucakla..yoluna devam et..kim ne derse desin..dinle..gerisini ALLAH havale et ve O'na sığın......yolun açık olsun sevgili başkan......

0 0 Cevap Yaz
Suat kürekçi 9 Mart 2019 01:32

Sen bir dahi'sin. Neyin ne zaman. Hangi şartlar çerçevesinde yapılacagını pekala biliyorsun..velhasılı gönül lere giriyorsun...gönül almayı biliyorsun..evet sen kadim şehrimiz KARAMAN'ımıza BAŞKAN olmayı hak ediyorsun sevimli..güler yüzlü...büyük yürekli adam.....bizlerde ellerin den öptügümüz kadınlarımızın günü'nü kutlar herşey gönüllerine göre olsun dilek ve temennilerimizle ...her daim yanlarında olduğumuzu buradan duyururuz.

0 1 Cevap Yaz
e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi