İYİ PARTİ’Lİ BAYRAÇ’TAN YEREL SEÇİM MESAJI

GÜNDEM 30 Mart 2019 17:15
Videoyu Aç İYİ PARTİ’Lİ BAYRAÇ’TAN YEREL SEÇİM MESAJI
A
a

İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç 31 Mart Yerel Seçimlere geldiğimiz son günde Karaman ve ülkemiz için birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdi.

Başkan Aadayı Bayraç mesajında;

“Bugüne kadar vatandaşlarımızla buluşmaya onlarla dertleşmeye özen gösterdik. Karşılaşamadığımız ve elini sıkmadığımız hemşehrilerimiz de kusura bakmasınlar. Seçim sürecinde imkan ve zaman gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürdük.

Bizler akılcı ve kalıcı projelerle bu yola çıktık. Karamanımıza hizmetkar olmak için boy gösterdik, yollara düştük. İYİ Parti’nin Başkan adayları olarak kendi işlerimize baktık. Ne yapacaklarımızı zaman ölçüsünde köşe bucak anlatmaya çalıştık. Karaman’ımız ve bölgemizin sorunlarını tespit edip nasıl çözüm üretebiliriz buna kafa yorduk. Derdimizi anlattık, dert dinlemeye çalıştık.

Seçim sürecinde dedikodu, iftira ve benzeri söylemlerin en küçüğüne bile fırsat vermedik. Çünkü tertemiz bir siyaset anlayışı ve herkesin kabul gördüğü tüm Başkan adayları ve listelerimizle çalışmalarımızı sürdürdük.

Şimdi Karaman ve ülkemiz olarak yine bir seçimin arefesindeyiz. Bizler Karaman’da herkesi gönülden kucaklamaya çalıştık. Seçim ofisimizde sobamızı yaktık, çayımızı demledik. Gelenin gidenin hatırını sorduk dertleştik.

Sevgili Karamanlı hemşehrilerim. Yarınki seçimlerle birlikte yaptığımız tüm çalışmalarda Karaman için Karaman’ın hak ettiği konuma gelmesi için niyetimizi ortaya koyarak gece gündüz çalıştık.

Seçimlerimiz şimdiden Karamanımız ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun.

Sonuçlar ne olursa olsun birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları her daim olsun. Allah’a emanet olsun. “dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi