İSTERSEN PARK ET

GÜNDEM 16 Ağustos 2018 17:25
Videoyu Aç İSTERSEN PARK ET
A
a

Karaman’da Polis, kaldırımlara yaya geçitlerine ve engelli rampalarına park eden sürücülere karşı etkili denetim mücadelesi başlattı. Kaldırıma park eden resmi polis araçlarına bile ceza uygulanacak. Artan park ihlali şikayetleri üzerine Karaman Emniyet Müdürlüğü,harekete geçti.

Araçlarını yanlış parkeden sürücülere ceza yağmaya devam ediyor. Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından şehrin en işlek yerlerinden olan ismet paşa caddesi ve şehrin diğer işlek caddeleri üzerinde hatalı park eden araçlar otoparka çekiliyor.

ŞEHRİN SORUNU OTOPARK

Otopark sıkıntısının günden güne arttığı şehirde, cadde üzerine düzensiz bir şekilde park edilen araçlar trafiğin tıkanmasına sebep oluyor. Şehir merkezindeki hemen hemen bütün cadde ve sokaklarda gelişi güzel bırakılan araçlar hem trafiği aksatıyor hem de vatandaşları rahatsız ediyor. Tüm uyarılara rağmen yasağa uymayıp hatalı park eden vatandaşlar trafiği de olumsuz etkiliyor.
 
 


 
1000
icon
Abdulkadir Eken 16 Ağustos 2018 23:45

Karamanda her ailede 3arac var bunlarin 3de evden cikarsa carsida trafik kitleniyor adamin dukkani var 2metre lik yol arabayla geliyor dukkaninin önüne parkediyor her alis veriş yaptigi yere arabayla gidiyor böyle oluncada hem park yeri hem trafik kararisiyor

0 0 Cevap Yaz
Remzi 16 Ağustos 2018 18:31

Ben cumartesi pazarı içinde oturuyorum yıllardır her cumartesi hatalı park yüzünden perişan olduk araçlarımızı evimizin önünden çıkaramıyoruz sorumsuz vatandaş gelip araçlarımızın arkasına park yapıp pazara alışverişe gidiyor emniyetten ve özellikle belediyeden bu soruna bı çare bulmasını bekliyoruz Allah korusun bir yangın çıksa bütün mahalle kül olur bu pazar bu caddeden kalkmalı.

0 0 Cevap Yaz
Yunus cicibiyik 16 Ağustos 2018 17:52

Park ihlali yapanı bıraksın trafik eksozu motorları kontrol etsin 1inci istasyonda oturanlar katıl olabilirler il trafik komisyonu varmı trafik varmı

2 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi