YOL KAVGASI KANLI BİTTİ

Kategori: GÜNDEM - Tarih: 28 Ağustos 2018 01:42
YOL KAVGASI KANLI BİTTİ

Alınan bilgilere göre;Karaman Ereğli yolu 15. Km’de meydana gelen olayda Yeşildere barajından Karaman İstikametine seyir halinde olan 70 FD 473 plakalı araç ile 70 AP 930 plakalı araç trafikte birbiri ile sürtüşmeye başladı. 

Bir müddet bu şekilde seyir eden sürücüler ereğli yolu üzerinde bulanan jandarma noktasına yakın mesafede 70 FD 473 plakalı araç 70 AP 930 plakalı aracın önünü kesiti. Araçtan inen Yusuf Koçaker, elindeki bıçak ile, Mehmet S’ye saldırmaya başladı. Mehmet S ise üzerinde bulana bıçak ile Yusuf Koçaker’i vücudunun çeşiti yerlerinden bıçakladı. Almış olduğu bıçak darbesi ile yere yığılan Yusuf Koçaker, bir müddet yerde yardım bekledi. Olay yerine yakın mesafede bulunan jandarma uygulama noktasındaki görev yapan personeller, olaya hemen müdahale ederek, Yusuf Koçaker’in kan kaybını önlemek için Tampon uyguladılar.

SUNİ TENEFFÜS YAPTI

Yusuf Koçaker’i yaralayan Mehmet S. Sağlık personeli olduğunu iddia ederek Yusuf Koçaker e suni teneffüs yaparak giden nabzını yerine getireye çalıştı.
Olay yerine gelen sağlık ekipleri,Yusuf Koçaker’i Karaman Devlet Hastanesine götürmek için almış oldukları ambulansta bir müddet hayata döndürmeye çalıştılar. Fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen Yusuf Koçaker yaşamını yitirdi. Koçaker’in cansız bedeni Karaman Devlet Hastanesi Morguna Kaldırıldı.

Jandarma olay ile ilgili soruşturma başattı.


http://www.karamanolay.com/haberprint/yol-kavgasi-kanli-bitti-11703.html