GENÇLİK NEREYE GİDİYOR?

GÜNDEM 6 Ekim 2018 18:33
Videoyu Aç GENÇLİK NEREYE GİDİYOR?
A
a
Karamanolay whatsapp ihbar hattımıza gelen görüntülerde yaşları küçük dört kız çocuğu ellerinde sprey boyalar ile duvarlara çeşitli yazılar yazdığı görülmekte. Ve bir taraftanda hem sigara içip hemde yaptıkları şey çok doğru bir şeymiş gibi bu anları görüntülemeye çalıştıkları görülmektedir.

Geleceğimizin teminatı olması gereken genç çocuklarımız tarafından bu şekilde, tarihi ve kültürel miraslarımıza, binaların dış cephelerini tahrip edildiğini görünce gençlik nereye gidiyor? Sorusu akıllara geliyor… sizce bu gençlik nereye gidiyor?


 
1000
icon
SOKrates 7 Ekim 2018 08:13

Gençlik değil toplum olarak gidişatımız iyiye gitmiyor. Şimdi bu çocuklara orada ikazda bulunmaya çalışsak, önce aileleri kavgaya gelir, kötü sonuçlar ortaya çıkar. Toplum vurdum duymaz, ilgisiz, ideali olmayan bir hale geldik. Bunların bedelini ödemek zorundayız, değil se düzelmesi zor bir haldeyiz.

0 1 Cevap Yaz
f. sahin 7 Ekim 2018 01:22

Egitimsizlik ve simiriklik bu genclere para cezasi arti yaptiklari rezaleti temizletmek lazim. Karaman kalesini devlet milyarlarca p ara harciyor restorasyon icin bizim gencler kale duvarlarina spray boyalarla yazip mahvetmisler. OGRETMENLERE buradan gorev dusuyor ogrencilere milli ve antik kalimtilara saygili ve.korumamiz gerektigini soylemeleri lazim.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi