GELECEĞE UMUTLA BAKTIĞIMIZ GÜNLER YAKINDIR

GÜNDEM 24 Mart 2019 19:18
Videoyu Aç GELECEĞE UMUTLA BAKTIĞIMIZ GÜNLER YAKINDIR
A
a

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Kazancı’ya gitti. Burada coşkuyla karşılanan Ünver; “Kazancı’da kadınlar duruma el koymuş. 31 Mart’ta bahar devam edecek.” dedi.

31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Kazancı’da hemşehrileri ile buluştu. CHP Kazancı Belediye Başkan Adayı Uğuz Tekin’e destek vermek için beldeye giden Ünver, coşkulu bir şekilde karşılandı. Çatalbadem Mahallesi’nde kadınların yoğunlukta olduğu kalabalık bir gruba seslenen Ünver; “Görüyorum ki Kazancı'da kadınlar duruma el koymuş. Kazancı'da da bahar devam edecek.” diye konuştu.
 
Kazancı’da yaptığı hizmetlerle tüm hemşehrilerinin rızasını alan Uğuz Tekin’in, bu hizmetlere kaldığı yerden devam edeceğini belirten CHP Karaman Milletvekili Ünver sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sizler çevre köylerin, kasabaların imrenerek baktığı bir belediyecilik anlayışıyla yönetildiniz. 31 Mart seçimlerinde bu anlayış devam edecek ve yayılacak. Önce Karaman’a bahar gelecek, sonra Türkiye’ye. Her bir yurttaşımızın aşının ve işinin olduğu, hiçbir yurttaşımızın gelecek endişesi taşımadığı, çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın geleceğe güven ve umutla baktığı günler yakındır. Bunu, bugün burada bizi coşkuyla karşılayan, bizden desteğini ve güvenini asla esirgemeyen sizlerle birlikte başaracağız.”
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi