FETÖCÜ ARAYANLAR AYNAYA BAKSINLAR !

GÜNDEM 26 Mart 2019 13:19
Videoyu Aç FETÖCÜ ARAYANLAR AYNAYA BAKSINLAR !
A
a

Adayları İçin Karaman’a Geldi İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Şenol bal seçimler öncesi adaylarına destek vermek için Karaman’a geldi.

Bugün kent otelde düzenlenen basın toplantısına İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Şenol Bal, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı Mesut Özarslan, Genel İdare Kurulu Üyesi Ekonomi Başkan Yardımcısı Cem Oda, Genel İdare Kurulu Üyesi ve Kurucular Kurulu Üyesi Hüseyin Özlük, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Kadriye Ünler, Merkez Danışma Kurulu Üyesi Tuncay Tekay ile il teşkilatı ve partililer katıldı. Basın toplantısında soruları yanıtlayan genel başkan yardımcısı Bal İYİ Parti de hiç bir PKK’lı ve FETO'cü nün bulunmadığını söyledi.
 


Bu iddiaları Süleyman Soylunun da dile getirdiğini belirten Bal; "Bu iddiayı Süleyman Soylu'da dile getirdi. Ben tek şunu söylüyorum aynaya baksınlar. Bizim iyi Parti olarak asla ve asla öyle bir üyemiz yok. Ne FETO'den iktisatlı nede PKK'lı asla bir tane bile ne meclis üyemiz var nede adayımız var. Ben CHP'de de olduğunu zannetmiyorum ama Van'da ki adaylarına bir baksınlar. Kimmiş Van adayları bir kontrol etsinler" dedi.


 
Medyanın İyi partiye ambargo uyguladığını da değinen genel başkan yardımcısı Bal "Cumhur ittifakına 53 saat yer verenler bize 53 dakika yer bizim haberimizi yapacaklarsa da aleyhimizde yapıyorlar" dedi.


 
Cesaretin esareti yeneceğini vurgulayan Bal; "Türkiye demokratik bir ülke iken, kör topal yürüyen bir ülke iken ileri demokrasi adı altında geldiğimiz noktayı sizlere anlatmaya çalışıyorum. Yüzde 95 medyanın borazan medya olduğunu, havuz medyası haline döndüğü ve soruları bile sorarken asla ve asla istenilen yönde soruların sorulduğu ve sorulamadığı bir dönemden geçiyoruz.


 
iyi Parti'nin haberlerinin hiç verilmediği TRT gibi vergilerimiz ile beslenen bir organda 53 saat AKP'nin ve cumhur ittifakının haberlerinin verildiği yerde 53 dakika iyi Partinin verilmediği gibi verilen kısımlarında daha çok aleyhte verildiği bir dönemden geçiyoruz. insanların en büyük anayasal haklarından birisi doğru haber almadır. Türk milleti doğru haber almıyor. Doğrıları öğrenemiyor. A haber izletiliyor bu millete. Koy kahvelerine gidin belli merkezlere gidin A haberden başka haberi göremezsiniz.
 
A haberi izlediğinizde de Türkiye uçar, Türkiye'nin ekonomisi uçar, reis her türlü dış müdahaleyi püskürtür. Diğer partilerde terörist partilerdir. Ayıptır bizler bu memleketin evlatlarıyız reddederiz. Hatta beka meselesi var ise ülkede hepimiz göğsümüzü siper edecek kadar vatan severiz. Bu yüzden medya kendine gelmeli bunun sonu yok. Ben diyorum ki cesaret esareti yener, cesaret bir gün esareti yenecek millet kendine gelecek" şeklinde konuştu.
 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi