FATMA UYANIK OLAYINDA İTİRAF GELDİ!

GÜNDEM 8 Nisan 2019 11:57
Videoyu Aç FATMA UYANIK OLAYINDA İTİRAF GELDİ!
A
a

Müge Anlı canlı yayında Fatma Uyanık ile ilgili son dakika gelişmesini aktardı

Müge Anlı canlı yayınında Fatma Uyanık hakkında beklenen haber geldi. 1 buçuk yıl sonra Karaman Sarıveliler'e yeni atanan savcı, küllenen dosyayı yeniden açtı ve 72 saat süren sorgunun sonucunda Fatma Uyanık olayındaki baş şüpheli her şeyi itiraf etti!

4 Ekim 2017 tarihinde annesiyle birlikte yayla evine giden Fatma Uyanık, 2 gün boyunca bahçe işleri yaptıktan sonra ortadan kayboldu. Karaman'ın Sarıveliler ilçesi Katrancık Yaylası'nda ki evinde kaybolan kadından, 6 Ekim gününden sonra bir daha haber alınamadı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulanlardan yola çıkarak savcılık düğmeye bastı ve 4 kişiyi gözaltına aldı. Peki, Fatma Uyanık'a ne oldu?

1 BUÇUK YILLIK OLAY 72 SAAT SONUNDA ÇÖZÜLDÜ!

72 saat süren sorgu sonucunda 1 buçuk yıllık olay çözüldü. Karaman Sarıveliler'e 1 buçuk yıl sonra yeni atanan savcı, küllenen dosyayı yeniden açtı cuma gününden bu yana zanlılar sorgulanıyordu. Tam 72 saatin sonunda itiraf geldi.

"ARAÇTA OLMADIĞINI GÖRDÜM VE YOLUMA DEVAM ETTİM!"

Saatler süren yargılama maratonunun ardından iddiaların odağındaki bir numaralı şüpheli olay günü Fatma Uyanık ile olan bağlantısını kabul etti. Zanlı, aracın kasasında seyahat eden 31 yaşındaki Fatma Uyanık'ın yerinde olmadığını fark edip yoluna devam ettiğini belirtti. Edinen bilgilere göre zanlı, Uyanık'a ait cesedin yerini henüz söylemedi. 
  
1000
icon
Mehmet 8 Nisan 2019 20:00

Ermenekte özellikle büyük betonların taşların toprakların altına bakılsın çamurlu nehirler Ermenek tepelik dağlık dere bir ilçe!!!

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi