ESNAF ÇİLEDEN ÇIKTI

GÜNDEM 6 Eylül 2018 19:24
Videoyu Aç ESNAF ÇİLEDEN ÇIKTI
A
a

Karaman’da ismet paşa caddesinde esnaf ile dilenci arasında geçen olayda üç dilenci gözaltına alındı.Çarşı merkezinde dilenciler vatandaşı tehdit edince esnaf öfkelendi, linç edileceğini anlayan üç dilenci kaçarak kurtuldu.İddialara göre; İsmet paşa Caddesi’nde meydana gelen olayda üç dilenci bir vatandaşı rahatsız etmeye başladı, esnaf duruma tepki göstererek işyerinden dilencinin gitmesini istedi. Esnaf ile direnci arasında gerçekleşen ağız münakaşası sonrasında, bir anda kalabalıklaşan cadde üzerinde kısa süreli arbede yaşandı.

Olay yerinde vatandaşlar tarafından kaydedilen görüntülerde dilenciler , İsmet Paşa caddesi üzerinden Aktekke meydanına kaçtıkları görülmektedir. Olayı gören vatandaşların emniyet birimlerine haber vermesi sonucu, dilenci fazla uzağa kaçamadan Karaman Müzesi önünde yakalandı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı

Bu yaşanan görüntüler daha önce Karaman Belediyesine bağlı zabıta ekiplerinin bir dilenci ile arasında geçen olayının bir benzeri bu sefer vatandaş ile direnci arasında yaşandı. Her iki olay sonrası akıllara, Zabıtamı haklı? , Esnaf mı? yoksa dilenci mi?  Sorusunu getirdi.
Adeta şebeke gibi çalışan bu dilencilerin farklı illerden Karaman’a geldikleri ve il il dilendikleri iddia edilmektedir.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi