Ermenek Belediyesinde devir teslim töreni yapıldı.

GÜNDEM 4 Nisan 2019 12:26
Videoyu Aç Ermenek Belediyesinde devir teslim töreni yapıldı.
A
a

Tören bu gün saat 10:00 Belediye Başkanı Makam odasında yapıldı.Törende bir konuşma yapan Eski Belediye Başkanı Uğur Sözkesen; Burada bulunan arkadaşların çoğuyla birlikte çalıştık.

15 sene  boyunca  Ermenek’e hizmet etmeye çalıştık.Benimle çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Atilla Başkanın da aynı benim gibi Ermenek’e hizmet edeceğini düşünüyorum.Allah yardımcısı olsun.Başarılar diliyorum”dedi.

Yeni Belediye Başkanı Atilla Zorlu da konuşmasında; “Uğur Başkanımın Ermenekin her yerinde imzası bulunuyor.Memleketimize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.Kendisinin tecrübesinden her zaman yararlanmayı düşünüyorum”dedi.

Törene katılan Ak Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri,Ak Parti Meclis Üyeleri ,iyi parti başkanı teşkilat üyeleri,Chp İlçe Başkanı ve üyeleri,Yeni seçilen muhtarlar,ve vatandaşlar Başkan Atilla Zorlu’yu tebrik etti.

Devir teslim töreninin ardından kent meydanında ,bir koç,bir teke ve bir dana kurban edildi.Ermenek İlçe Müftüsü Namık Karaahmetoğlu   dua etti.Hayırlı olmasını diledi.Yeni seçilen muhtarları da derneklerinde ziyaret  eden Zorlu sonra makama geçerek tebrikleri kabul etmeye devam etti.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi