EMİN EGE DERTLERE DERMAN OLACAĞIZ

GÜNDEM 22 Mart 2019 10:19
Videoyu Aç EMİN EGE DERTLERE DERMAN OLACAĞIZ
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile Atatürk Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret etti.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Karaman'da gezmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege kapı kapı gezerek esnafın sorunlarını dinleyip istişare ederek çözüm yollarını dile getirmeye devam ediyor.

CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege;"Esnaf ve mahalle halkımızla buluşmaya,onların talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyoruz. Derman Belediyeciliğimiz le dertlerine derman olacağız. "dedi.

Yönetim anlayışımız

Hoşgörülü ve Saygılı  ,Hakça Paylaşan , Hesap Veren, Şeffaf Yönetilen, Yoksulluğu Yenen, Üreten, İstihdam Yaratan, Yenilikçi, Ulaşım ve Altyapı Sorunları Çözülmüş, Nefes Alan, Sosyal Adaletin Sağlandığı, Kültür ve Sanatı Geliştiren, Doğa Dostu, Mutlu ve Gülümseyen bir KARAMAN.

Martın sonu bahar..
Karaman Emin Ellerde..

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi