DOLU DOLU SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

GÜNDEM 16 Ekim 2018 12:56
Videoyu Aç DOLU DOLU SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ
A
a

Mut İlçesinde düzenlenen Kitap Fuarına Karamanlı Yazarlar da katılarak imza günü ve söyleşiler düzenliyor.

Heybemdeki Azık kitabı ile şiirlerini yayınlayan Gazeteci-Yazar-Şair Hasan Özünal da Mut Kitap Fuarına davet edilerek, 15 Ekim Pazartesi Günü okuyucuları ile buluştu.Mut Karacaoğlan Parkında asırlık çınarların altında düzenlenen Fuarda okuyucuları ile buluşan Hasan Özünal’a Karamanlı Sanatçı Mustafa Elmas ve arkadaşları da sahne alarak, Mustafa Elmas’ın bestelerinin de yer aldığı, harika parçaları ile eşlik ettiler.Etkinlik kapsamında Mut Anadolu Lisesinde bir de söyleşiye katılan Özünal öğrencilerle sıcak ve samimi bir sohbet geçekleştirdi. Öğrencilere gelecek hakkında tavsiyelerde bulunan Özünal geleceğin mimarları olan gençlerle samimi bir ortam oluşturdu. Büyük tezahürat ve sevgi gösterileri ile sona eren sohbet için Özünal:
“Mut İlçemizin tarihi dokusu içinde düzenlenen Fuar gerçekten çok yararlı ve verimli geçiyor. Mut Halkının ilgisi ve Mut Belediyesinin destekleri de Fuarın daha da verimli geçmesini sağlıyor. Mut İlçesinde mutlu olduk.Çok iyi bir yönetimle eğitim-öğretime katkı koyan Mut Anadolu Lisesinde, Organizasyon Firmasınca adımıza düzenlenen söyleşiye de katıldık. Öğrencilerimizin ilgisi mükemmeldi. Pırıl pırıl gençler, öğrenme ve güzel şeyler yapma azmi içinde söyleşiye katıldılar. Gelecek nesillere zaten var olan güvenimizi daha da pekiştirip, perçinlediler.
Katıldığımız bu etkinlikte verimli bir çalışma yapmamıza yardımcı olan Mut Halkına, Fuar Organizasyon Firmasına, İzorya Zeytinyağı Firmasına ve Mut Anadolu Lisesi idareci ve kıymetli öğrencilerine teşekkür ederiz.
Çok verimli ve yararlı bir etkinlik oldu” dedi.

Fuar 17 Ekim günü sona erecek.   
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi