BU NE BEKA’YA NE İTTİFAK’A SIĞAR!

GÜNDEM 3 Nisan 2019 17:40
Videoyu Aç BU NE BEKA’YA NE İTTİFAK’A SIĞAR!
A
a

AK Parti, tüm sandıkların ve geçersiz oyların yeniden değerlendirilmesi için itirazda bulundu. Karaman Merkez İlçe Seçim Kurulu'nun kararı doğrultusunda 9 sandıktaki oylar yeniden değerlendirildi ve itiraz MHP lehine sonuçlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak parti seçmeni ise bu itirazlara tepki göstererek Savaş Kalaycı’nın bir an önce mazbatasını alması ve görevine başlaması gerektiğini dile getirmekte.

Karaman'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin YSK’nın vermiş olduğu sonuçlarına göre, belediye başkanlığını MHP adayı Savaş Kalaycı, aldığı 35 bin 893 oyla kazandı. AK Parti adayı Mahmut Sami Şahin ise 34 bin 842 oy aldı.

İTİRAZLARLA OY FARKI 1.051’E YÜKSELDİ!

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  kısa süre önce meydanlarda da dile getirdiği ‘Cumhur İttifakı'nın ruhuna uymayanları istirahate alırız’ sözünüde hatırlatmak gerektiğinin düşünmekteyiz. Mazbata sürecinin uzatılmaya çalıştırılmasının Ne memleketimize, nede gönlümüze bir faydası olacaktır. Karaman seçimini yapmış, Savaş Kalaycı’yı Ehil olarak tayin etmiştir. Seçim bitmiş Savaş Kalaycı Herkesin ve Her kesiminin Başkanı olmuştur.
 
 
 

 
1000
icon
Hasan Hüseyin 6 Nisan 2019 00:14

Bu ak partili kişiler sonuçları kabullenmeli, millet tercihini yapmış savaş kalaycı yı seçmiş. Egoistliği, kibirli insanları alaşağı etmiştir. İsterseniz seçimi yeniletin bu sefer onbin oyda alamazsınız.

0 1 Cevap Yaz
Mehmet 4 Nisan 2019 12:34

Güç makam mevki sevgi başta Erdoğan v Akp ye baskıcı zorba nerdeyse diktatör bir güç verdi!!! Ama o güç o taht bir gün sallanır ve sallandı da ve böyle zorbalığa devam ederlerse bir başka secimde emareleri okunmaz !!! Ha ittifak dediğimiz ise bir kaç oy kağıdına ve koltuğa bağlı oda koptu kopacak !!!

0 3 Cevap Yaz
Mustafa 3 Nisan 2019 23:14

Bu kafayla devam ederlerse bir tokatta genel secimlerde yiyecekler...

0 3 Cevap Yaz
e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi