BAŞKAN KALAYCI TREN YOLCULARINA İFTARLIK DAĞITTI

GÜNDEM 16 Mayıs 2019 12:46
Videoyu Aç BAŞKAN KALAYCI TREN YOLCULARINA İFTARLIK DAĞITTI
A
a

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, iftar saatinde seyahat edecek olan tren yolcularına ve görevlilerine iftarlık kumanya dağıttı.

Ramazan ayı boyunca mahallelerdeki iftar programlarında binlerce vatandaşla buluşan Karaman Belediyesi, yolcuları da unutmadı. Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Karaman Tren Garında iftar saati yolculuk esnasına denk gelen vatandaşlara oruçlarını açabilmeleri için iftarlık kumanya dağıttı. Vatandaşlara ‘Hayırlı Yolculuklar” dileyen Başkan Kalaycı, içinde sandviç, kek, meyve suyu ve hurma bulunan iftarlık ikram etti.

Başkan Kalaycı: “Belediye olarak, Ramazan ayında yolda iftar yapmak zorunda kalan yolculara kumanya dağıtarak iftar yapmalarını sağlıyoruz. Bu uygulamayı Ramazan ayı boyunca devam ettireceğiz” dedi.

Hizmetten memnun kalan vatandaşlar, dağıtılan iftar yemeği için Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'ya teşekkür etti.
           

 
1000
icon
Suat kürekçi 17 Mayıs 2019 15:53

Allah kabul etsin...Sevgili Başkan ve ekibi çok teşekkür ler güzel işler yaparak milletin gönlünü kazanıyorsunuz. Allah işinizi kolay eylesin..yapılan hayırlı hizmetler hiçbir zaman yerde kalmaz...bu millet sizi seviyor kolay gelsin..Bu güne kadar kaç başkan geldi geçti...vvvıııınnn.. Ama sen işe başlayalı kaç gün oldu maaşşallah ne güzel hizmetler yapıyorsun..elbette ekip işi..hepinize kolaylıklar dileriz..sağ..olun..var..olun..iyiki seçmisiz sizleri....

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi