Başkan Gözel: Köylümüz köyünde kendi başına değildir

GÜNDEM 20 Kasım 2019 00:01
Videoyu Aç Başkan Gözel: Köylümüz köyünde kendi başına değildir
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanlığı güncellenen köy temsilcilerinin ilk grubu ile toplantı düzenledi.

Başkan M. Mustafa Gözel ve MHP’li köy temsilcilerinin katıldığı toplantı parti hizmet binasında gerçekleşti. İkamet değişikliği ve yaşlılık durumlarından kaynaklı mahalle ve köy temsilciliklerinde güncelleme yapıldığını söyleyen Başkan Gözel, ‘’Merkezdeki mahallelerin yanı sıra merkeze bağlı köylerimizde temsilcilik belirlenmesi çalışması tamamlandı’’ dedi. Belirlenen temsilcilerle gruplar halinde toplantı yapacaklarını söyleyen Başkan Gözel toplantıda yaptığı konuşmada;

‘’Saha kadrosu olarak tabir ettiğimiz mahalle ve köy temsilcilerimiz teşkilatımızın kılcal damarlarını oluşturur. Sağlıklı bilgi akışının sağlanması, parti politikalarının taşrada periyodik olarak uygulanması bu kadrolarımız aracılığı ile mümkün olur. Bu bağlamda kısa süre önce başladığımız çalışmalarımızı tamamlayarak, ikinci aşama olan periyodik toplantı sürecine başladık. Bölgelerine göre gruplar halinde düzenlenecek toplantılarımızın yanı sıra merkez ilçe başkanlığı olarak köy ziyaretlerimizi de kısa zaman içerisinde başlatacağız.

Temsilcilik çalışmamız sırasında mahalle ve köylerimizden gördüğümüz teveccüh en yakın zamandaki seçimlerin adeta müjdecisi niteliğindedir. Aynı bölgede yaşayan ve aynı partide hizmet etme düşüncesinde olan hemşerilerimizin çokluğu gurur vericidir. Özellikle bilinmelidir ki, bu köy-mahalle ziyaretlerimiz görev alan Ülküdaşlarımızı olduğu kadar, göreve hazır olan dava erleri ile de aramızdaki bağı kuvvetlendirmek ve sürekli irtibatta olmak adına gerçekleşecektir.

Ayrıca bu ziyaretlerle, taşradaki hemşerilerimizin sorunlarını yerinde dinleyecek, birlikte çözüm arayışı içerisinde olacağız. Köylümüz köyünde kendi başına değildir, Milliyetçi Hareket Partisi’nin gönüllü kadroları şehrin en ücra köşesindeki hemşerimizle bir ve beraberdir. Sevincine ortak, hüznüne ortak ve varsa derdini-sıkıntısını paylaşmak için can atmaktadır. İşte böylesi bir kadroyu bir biri ile tanışık, bir biri ile kaynaşık tutmak en öncelikli mesuliyetimizdir. Bu mesuliyet bilinci ile köylü köyüne, evli evine anlayışını kıracağız. Hayatın her alanında hizmet etmek için var olan siyaset kurumunu işletecek, partimizin birleştirici, kaynaştırıcı yönlerini daha aktif hale getireceğiz.

Yıllar evvel büyüklerimizin ‘Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’ olarak adlandırdığı ve köycülüğü bir doktrin olarak belirlediği hareketimiz, ilhamını milli ve manevi değerleri bünyesinde barındıran köylümüzden ve necip milletimizden almıştır. Liderimiz Devlet Bahçeli Bey öncülüğündeki hareketimiz bugün de aynı kan, aynı fıtrat, aynı fikir ve aynı fiili mücadele ile aynı noktada düğümlenmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle görev alan tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’’ sözlerine yer verdi.

Toplantının devamında merkez ilçe teşkilatı çalışmalarına dair bilgiler aktarılırken, yakın gelecekle ilgili çalışma programı belirlendi.






 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi