Balık tutkunları baraj etrafına atılan çöpleri temizledi

GÜNDEM 15 Nisan 2019 10:42
Videoyu Aç Balık tutkunları baraj etrafına atılan çöpleri temizledi
A
a

Karaman’da Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği ile Sazan Avcıları Dermeği üyeleri tarafından, Fisandun Barajı’nda birlik ve beraberlik etkinliği düzenlendi.

Karaman'da Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği ile Sazan Avcıları Dermeği üyeleri tarafından, Fisandun Barajı'nda birlik ve beraberlik etkinliği düzenlendi. Etkinlik sonunda balık tutkunları baraj etrafına atılan çöpleri temizledi.
 
Düzenledikleri etkinlik hakkında bilgi veren Karaman Sazan Avcıları Derneği Başkanı Eyüp Evci, “Karaman Sazan Avcıları ve KAROP Derneği, olarak, geçen yıl ilkini düzenlediğimiz etkinliği geleneksel hale getirmeyi hedefledik. Buradaki amacımız Karaman'da olta balıkçılığına gönül vermiş olan dostlarımızla gençlerimize olta balıkçılığını aşılamaktır. Etkinliğimizi balık tutkunları büyük ilgi gösterdi. Bu etkinlikte birde mesaj vermek istedik. Vatandaşlarımız böyle güzel yerlere piknik yapmaya geliyorlar ancak etrafı batırıp gidiyorlar. İkram edilecek yemekten sonra baraj gölünün etrafında bulunan çöpleri hep birlikte temizleyeceğiz” dedi.
 
Verilen yemeğin ardından etkinliğe katılan genç yaşlısı ellerine çöp poşeti alarak, piknik alanına atılan çöpleri topladılar.

 
1000
icon
Salih Cigirgan 15 Nisan 2019 21:23

MasaAllah.Hasret kaldigimiz görüntüler.Organizede emegi gecenlerden Allah razi olsu

0 0 Cevap Yaz
Tezcan mussmettin 15 Nisan 2019 11:55

Iste bu karaman milleti ye ic at sonra nerde belediye nerde devlet

0 0 Cevap Yaz
Emin DERYA 15 Nisan 2019 11:03

Çevre bilinci genç yaşlı demeden herkez de olusturulmali.Aslında geç kalınmış bile.slmlr ülkemin güzel insanlarına

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi