ANINDA MÜDAHALE EDİLDİ

GÜNDEM 1 Ocak 2020 23:01
Videoyu Aç ANINDA MÜDAHALE EDİLDİ
A
a

Bugün Akşam saatlerinde Karaman Devlet Hastanesinde yaşanan yoğunluk ile ilgili Sosyal Medya Hesabımızdan paylaşım yapmıştık.

Yapılan  paylaşımın hemen ardından duyarlı bir davranış sergileyen Karaman Ak Parti Milletvekili Recep ŞEKER'in vermiş olduğu talimatları ile ,Karaman Devlet Hastanesi Başhekim Uzm.Dr.Ahmet YILMAZ, ve yardımcıları Karaman Devlet Hastanesinde gerekli incelemeleri yaparak bir poliklinik daha açılmasını sağlamıştır.

Ayrıca bugün Karaman Devlet Hastanesi acilinde yapılan müdahale sayının 2.500 kişiye ulaştığı aldığımız bilgiler arasında. Bu davranışlarından dolayı Karamanolay.com olarak emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.


 
1000
icon
Hasan 4 Ocak 2020 11:24

Hizmet güzel olmuş anında müdahale ama bir turlu acil girişte ki sol taraftaki gelen pis kokuya acil bi cozum bulunmali tuvalet ve lavabodan gelen koku hastahanemize yakismiyor temiz ve hijyen olması gerek

0 2 Cevap Yaz
Abdullah 2 Ocak 2020 22:58

Asansörlerede önceki hali, sonraki hali yapın lütfen

0 2 Cevap Yaz
Yıldırım

2500 kişinin Allah bilir kaçı gerçek acildir. :))))))))))

0 1
ALİ 1 Ocak 2020 23:16

hizmet vermek için illaki bir parti tşk. bşk. mı devreye girmesi gerekiyor. Demek ki yapılabiliyormuş ama tşk. bşk.nı rica edecek ve o popüler olacak açtırdılar vallahi hizmet var mı diyecekler pesss hayırlı geceler KARAMAN

0 3 Cevap Yaz
e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi