ACEMİ KASAPLAR İŞ BAŞINDA

22 Ağustos 2018 12:39
Videoyu Aç ACEMİ KASAPLAR İŞ BAŞINDA
A
a

Karaman’da Kurban Bayramı’nın birinci gününde kurban keserken kendini yaralayan acemi kasaplar hastaneye koştu. Kentte şuana kadar 87 vatandaşın yaralandığı kaydedildi

Karaman’da bayram namazının kılınmasının ardından kurbanlıklar kesilmeye başlandı. Karaman Belediyesinin belirlediği alanlarda kurban kesimini gerçekleştiren vatandaşlardan bazıları kesim sırasında yaralandı. Yaralanan vatandaşlar hastanelerin acil servislerine akın etti. Bayramın ilk gününde kentte Karaman Devlet Hastanesi ve Özel Hastanelerde şuana kadar 87 vatandaş, kurbanlıkları kesmek isterken kendisini kesti.

Hayvan tepmesi, boynuzlaması ya da kurbanlığı keserken el, kol veya ayaklarının kesilmesi sonucu hastanelere müracaat eden onlarca acemi kasap tedavi edildikten sonra taburcu oldu. Yaralanan bazı vatandaşlar ufak kesiklerle kurtulurken bazılarının kesilen kollarındaki yaranın derinlere inmesi nedeniyle alçıya alındı. Kurban kesimi esnasında kolundan yaralanan bir vatandaşın taburcu olduktan sonra tekrar kesime devam edeceğini söylemesi ise duyanları şaşırttı. Kentte kurban kesimleri sırasında ciddi bir yaralanma olmaması ise rahat bir nefes aldırdı.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi