30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN !

GÜNDEM 29 Ağustos 2018 19:42
Videoyu Aç 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN !
A
a

Karaman İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan ARSLAN 30 Ağustos zafer bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı Arslan mesajında; Bugün, Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferinin 95’inci yıl dönümüdür.

30 Ağustos bir var oluş öyküsü, ümidi tükenmiş binlerce insanın tüm dünyaya baş kaldırışıdır. İmkansızlıkların bahane olmayacağının en büyük kanıtıdır.
 
Bugün 95’inci yılında bile gururlandığımız, kazanmak için bir neslin adeta kendini feda ettiği bir kahramanlık destanı olan 30 Ağustos Zaferi ülkeyi parçalamak ve milleti esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde gerçekleşmiştir.
Türk Milleti haklı, onurlu mücadelesiyle, vatan sevgisinin sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış, bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiştir. Zaferin ardından milletimiz, dayanışmasıyla bütün dünyaya anlamlı bir mesaj vermiş, gelişen demokrasisi, güçlü ekonomisi, tarihi ve kültürel birikimiyle bölgesinin ve dünyanın ışık saçan ülkelerinden biri haline gelmiştir.
 
Millet olarak ürettiğimiz ve hepyekün olduğumuz takdirde, yenilmezliğimiz ve potansiyel gücümüzün bir göstergesidir bu zafer. Kaliteli ürün ve hizmet üretmeye, tüm dünyaya hepyekün olabildiğimizi göstermeye devam etmeliyiz.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal Mücadelemizin  kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. dedi. 
 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi