1389 SEÇİM BÖLGESİNİN TAMAMINDA VARIZ!

GÜNDEM 22 Şubat 2019 10:20
Videoyu Aç 1389 SEÇİM BÖLGESİNİN TAMAMINDA VARIZ!
A
a

Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin Karaman esnaflarını ziyaret ederek dertlerini dinledi.

Son zamanlarda belediyelerden kaynaklanan bir takım rahatsızlıkların meydana geldiğini dile getiren esnaf, Başkan Adayı Şahin'e dert yakınarak ve sorunlarının çözülmesini istedi.
 
Karaman Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin, ben yaptım oldu mantığının Karaman’a ve hemşerilerimize zarar verdiğini belirterek. “Bizim dönemimizde her mesele muhatabı ile istişare edilerek çözüme kavuşturulacaktır. Esnafımızın sorunlarını da istişare ile çözeceğiz.” dedi.Şaban Şahin, seçime 1.389 seçim bölgesinin tamamında tek başına seçime giren tek parti olduklarını belirtti.
Saadet Partisi'nin belediye başkan adaylarının dünyevi menfaat kaygısının olmadığını söyleyen Şahin, "Biz yemeyeceğiz ve yedirmeyeceğiz. Durum belli, çözüm belli. Bunları yaparken şeffaf olacağız. Bize emanet edilen bütün belediye malına, mülküne ve nakdine yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. İsraf da etmeyeceğiz. Başlıca sorunlarımızın biri olan Belediyenin halkla ilişkiler problemidir. Her zaman halkımızla iç içe olacağız, sorunları beraber çözeceğiz. Belediyenin halkımızın derdine derman olması gerekiyor. Allah’ın izniyle sorunları biliyoruz çözümünü de biliyoruz. Partizanlık yapmayacağız işi her zaman ehline vereceğiz." şeklinde konuştu.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi