“Güzel Bayrağımız” Sergisine Davet

GÜNDEM 24 Ekim 2018 16:24
Videoyu Aç “Güzel Bayrağımız” Sergisine Davet
A
a

Nene Hatun Anaokulunun minik öğrencileri Okul Müdürü Hüseyin Yıldız ve Okul Öncesi Öğretmeni Meryem Şener ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret ederek öğretmenler, veliler ve öğrencilerin emekleriyle ortaya çıkan “Güzel Bayrağımız” temalı sergiye davet ettiler.

Ziyarette, Nene Hatun Anaokulu Müdürü Hüseyin Yıldız projeye ilişkin İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na bilgi verdi. Okul olarak velilerin de katılımı ile “Güzel Bayrağımız” temalı bir projeyi gerçekleştirdiklerini ifade eden Yıldız, “Projede veliler ve çocuklar birlikte çalışarak farklı materyallerle şanlı bayrağımızı yaptılar. Vatan ve bayrak sevgisini minik yüreklere nakşetmek gayesiyle yürüttüğümüz bu projenin finalini 26 Ekim 2018 Cuma günü saat 10.00’da Lütfi Elvan Kongre Merkezinde yapacağımız “Güzel Bayrağımız” sergisiyle taçlandırmak istiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, köklü medeniyetimizle tüm dünyayı etkilemiş tarihimizden bugüne uzanan değerlerimizin küçük yaştan itibaren, geleceğimiz olan genç nesle kazandırılmasının önemine değindi. Kuntoğlu, “Okulöncesindeki öğrencilerimize kazandırılması gereken ve vazgeçilmezlerimiz olan vatan, bayrak, devlet ve millet kavramlarının öğretilmesi açısından güzel bir proje olmuş. Bu çalışmaya velilerin katkılar sunması da ayrıca bizleri mutlu etti.” şeklinde konuştu.

Projede yer alan öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür ederek konuşmasını sonlandıran İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu günün anısına minik öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi